About Chris

27. december 2012 at 18:03 | Michelle" |  About Chris
Jméno:
Christopher Watrin
Přezdívka:
Chris,Heinie
Datum narození:
07.08.1988
Místo narození:
Köln/Německo
Znamení:
Lev
Koníčky:
Surfing,fotografování
Výška:
178 cm
Barva vlasů:
Blond
Barva očí:
Modrá

Chris Watrin si pomocí US5 splnil svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování, fotí nejradějí lidi.Jeho největším snem je stát na podiu. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě.A chce zůstat stále takový,jaký je.

Chris se musel po vítězství v Big In America rozhodnout:Jeho přítelkyně nebo kariéra,dal přednost kariéře s US5 a udělal dobře.Mezi jeho oblíbené sporty patří surfování a volleyball.Chris pochází z velkého rodinného domu a bydlí stále s rodiči(Pokud neni zrovna s US5).

Jeho maminka je učitelka a tatínek prodavač.Kariéra jeho táty ho velmi inspirovala a proto by chtěl být s US5 absolutní hvězda.Chris Watrin má sestru Evu, která studuje jazyky a kulturní zboží v Bayernu.

V Srpnu roku 2008 šokoval nejen fanoušky US5, ale i své kolegy ze skupiny: Chris Watrin odchází.. ovšem ze zdravotních důvodů! V rozhovoru pro BILND sám řekl: "Jsem tělesně i psychicky na konci. Už měsíce cítím, že už nemám žádné přátele." Richie, Izzy, Vince a Jay pro německé Bravo, ale řekli že to určitě bylo předem plánované, poslední dny byl často u svého advokáta, nikomu nic neoznámil, nikdo nic nevěděl US5 se to dozvěděli z tisku, stejně jako fanoušci. Chris si chce dodělat maturitu žít normální život. Nahradil ho Američan Cayce Clayton.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama